12 bloggere fra Paradise Hotel

Vi fant noen fra Paradise hotel som holder p med blogg, kanskje dere har lyst til ta en titt ? : )

Tine Helene Valle er p topplista http://tinevalle.blogg.no/
Daniel Hamnes har kommet med en blogg http://danielhamnes.blogg.no/
Victoria Norrman sin blogg http://victorianorrman.blogg.no/
Karoline Berget har ogs en blogg http://karolineberget.blogg.no/
Niklas Vindel sin blogg http://niklasvindel.blogg.no/
Cathrine Tinnesand sin blogg http://cathrinetinnesand.blogg.no/
Torbjrn Stafford blogg http://tobybarth.blogg.no/
Carl Eliassen blogg http://carleliassen.blogg.no/
Thea Brten sin blogg http://theass.blogg.no/
Stine marie sin blogg http://stinemariels.blogg.no/
Petter sin blogg http://pettyjackson.blogg.no/
Caroline sin blogg http://frklillecaroline.blogg.no/

10 kommentarer

therese birkeland

23.mar.2010 kl.10:41

Viste ikke at daniel hadde blogg ;-o

tina baardseth

23.mar.2010 kl.10:45

visste ikke at daniel hadde:o

Mona =)

23.mar.2010 kl.11:05

Feettt :DDD

Lise marie<3

23.mar.2010 kl.11:06

kuult, de skal jeg flge med p :DDD

Stian

23.mar.2010 kl.11:07

feeetttt :DDDD

Ina <33

23.mar.2010 kl.11:08

hva skjer med at han har ftt blogg da :DDDD kult

Lisbeth

23.mar.2010 kl.11:12

digger daniel og at han har ftt blogg det er bare s fett <3

maybente

23.mar.2010 kl.11:14

Karoline har ogs blogg :) http://karolineberget.blogg.no/

Anette

23.mar.2010 kl.11:55

leser de :)

Hanne Matilde ♥

23.mar.2010 kl.13:02

cathrine har ogs blogg.
cathrinetinnesand.blogg.no...

Skriv en ny kommentar

hsbkongsberg

hsbkongsberg

17, Kongsberg

Vi er en klasse p 13 stykker. Vi gr 1 ret helse og sosial p Kongsberg videregende skole. Vi blogger fordi vi vil gi dere et lite intrykk ssen vi har det p skolen. Det er ikke alltid vi har tid til legge inn nytt innlegg men det kommer etterhvert nr vi fr tid. Er det noe du lurer p kontakt oss p: hsbkongsberg@live.no

Kategorier

Arkiv

hits