12 bloggere fra Paradise Hotel

Vi fant noen fra Paradise hotel som holder på med blogg, kanskje dere har lyst til å ta en titt ? : )

Tine Helene Valle er på topplista http://tinevalle.blogg.no/
Daniel Hamnes har kommet med en blogg http://danielhamnes.blogg.no/
Victoria Norrman sin blogg http://victorianorrman.blogg.no/
Karoline Berget har også en blogg http://karolineberget.blogg.no/
Niklas Vindel sin blogg http://niklasvindel.blogg.no/
Cathrine Tinnesand sin blogg http://cathrinetinnesand.blogg.no/
Torbjørn Stafford blogg http://tobybarth.blogg.no/
Carl Eliassen blogg http://carleliassen.blogg.no/
Thea Bråten sin blogg http://theass.blogg.no/
Stine marie sin blogg http://stinemariels.blogg.no/
Petter sin blogg http://pettyjackson.blogg.no/
Caroline sin blogg http://frklillecaroline.blogg.no/

10 kommentarer

therese birkeland

23.mar.2010 kl.10:41

Viste ikke at daniel hadde blogg ;-o

tina baardseth

23.mar.2010 kl.10:45

visste ikke at daniel hadde:o

Mona =)

23.mar.2010 kl.11:05

Feettt :DDD

Lise marie<3

23.mar.2010 kl.11:06

kuult, de skal jeg følge med pååå :DDD

Stian

23.mar.2010 kl.11:07

feeetttt :DDDD

Ina <33

23.mar.2010 kl.11:08

hva skjer med at han har fått blogg da :DDDD kult

Lisbeth

23.mar.2010 kl.11:12

digger daniel og at han har fått blogg det er bare så fett <3

maybente

23.mar.2010 kl.11:14

Karoline har også blogg :) http://karolineberget.blogg.no/

Anette

23.mar.2010 kl.11:55

leser de :)

Hanne Matilde ♥

23.mar.2010 kl.13:02

cathrine har også blogg.
cathrinetinnesand.blogg.no...

Skriv en ny kommentar

hsbkongsberg

hsbkongsberg

17, Kongsberg

Vi er en klasse på 13 stykker. Vi går 1 året helse og sosial på Kongsberg videregående skole. Vi blogger fordi vi vil gi dere et lite intrykk åssen vi har det på skolen. Det er ikke alltid vi har tid til å legge inn nytt innlegg men det kommer etterhvert når vi får tid. Er det noe du lurer på kontakt oss på: hsbkongsberg@live.no

Kategorier

Arkiv

hits